Hakkımızda

Merhaba!

Size bu satırları Kids in the Kitchen'in yeni bir eğitim kanalı için yazıyor olmak bize heyecan veriyor. 

Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Taylan Kümeli ve Bankacılık ve Finans Uzmanı Engin Şenel'in "kurucu ortak" sıfatı ile geliştirdikleri eğitimimiz ilk olarak İngiltere'de "Super Kids in the Kitchen"  ve ardından Türkiye'de "Kids in the Kitchen" adı altında sunuldu. 23 Nisan 2017'de küçük haftasonunu grupları - Kids in the Kitchen Butik - ile yola çıktığımız eğitimimizin 2019 yılında sınıflara - Kids in the Kitchen Sınıf - girmesinin ardından şimdi de Kids in the Kitchen Online ile karşınızdayız. Çok yakında Kids in the Kitchen Online İngilizce de yayında olacak.  

Öncelikli odağımızın çocukların "beslenme davranış değişikliği" olması eğitimimizi dünyada bir ilk ve tek yapıyor. Eğitimimizin bilimsel içeriği ve bu içeriği çocuklara aktarış şeklimiz tamamen bize ait. Türkiye ve Ingiltere'deki eğitmenlerimizden, ebeveynlerimizden ve katılımcı çocuklarımızdan sürekli almakta olduğumuz geribildirimler ve bilimsel gelişmeler ile günden güne olgunlaşan eğitimimiz bugünkü halini aldı. Yenilikler ve güncellemeler sürekli devam ediyor. 

Eğitimimize ulaşmak için tıklayınız.


Kids in the Kitchen Online'i zevkle takip edeceğinize inanıyor ve hem size hem de çocuklarınıza başarılar diliyoruz. Unutmayın! Ebeveynlerin tavsiyelerimizi eğitim boyunca gerçekleştirmeleri, eğitimimizin çocuklar üzerindeki sonuçları açısından oldukça önemli.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz olması durumunda bize iletişim bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

Son olarak; yetişkinlerin çoğu alışkanlığı çocukluk döneminde kazanılan alışkanlıklardır. Çocuklarımızın ilerleyen yaşlarında "Ben çocukken ..." diye başlayan her cümlelerinin pozitif olması dileğiyle...


Kids in the Kitchen Ailesi

Tarihçemiz

23 Nisan 2017'de Londra'da Kids in the Kitchen Butik ile başlayan yolculuğumuz ...
Tarihçemiz