Önemli Hatırlatma !

"Davranış değişikliği" amaçlı 8 haftalık eğitimimizde çocuğunuzun eğitimimizi, disiplinli bir şekilde her hafta aynı gün alması, eğitimin içselleştirilmesi ve alışkanlığa dönüşmesi açısından önemli. Eğitim süresince ebeveynlerin rol modelliği de önemli. Size rehberlik yapması için hazırladığımız "Ebeveyn Semineri"mizi ve her hafta email ile paylaştığımız "Haftalık Bülten"'lerimizi yakından takip etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

  • Ebeveyn Semineri'ni evinizde yaşayan yetişkinlerle birlikte seyredin.

  • Çocuğunuzun ilk eğitim modülü, kayıt sonrası 3. gün açılıyor. Takip eden modüller ise birer hafta ara ile açılıyor. Her modül 30-45 dak sürüyor.

  • Tavsiyemiz, çocuğunuzun eğitimin başında bir gün belirlemesi ve her hafta “aynı gün” eğitimimize katılması. Bu disiplin, başarısı açısından önemli.

  • Çocuğunuzun, dersleri esnasında ihtiyaç duyacağı kırtasiye ve gıda malzemesi temini konusuna özen gösterin. İhtiyaçlar, bir önceki dersin sonunda paylaşılıyor.

Benim Tabağım

Eğitimimizde kullanılmak üzere Amerikan MyPlate görselini seçtik. MyPlate'i seçmemizin en büyük nedeni çocuklar için kolay anlaşılır olması.